akadeemia@grilliakadeemia.ee
+372 5331 6868

Muudame Sinu ürituse tõeliseks sündmuseks!

  • Grillikoolitus;
  • Suitsutamise koolitus;
  • Vürtsikate kanatiibade söömise võistlus;
  • Terve põrsa grillimine;
  • FoodTruck;
  • Joogibaar.

Grillikoolitus

Kui soovid oma järgmist peokutset meeldejäävaks muuta, siis on hea võimalus grillikoolituse korraldamine. Grillikoolitus annab sulle ja su külalistele võimaluse õppida professionaalseid grillimisoskusi ning valmistada maitsvaid roogasid.

Meie grillikoolituse programm on kohandatav vastavalt sinu soovidele ja vajadustele. Meie professionaalsed grillmeistrid näitavad teile erinevaid grillimistehnikaid ja  õpetavad, kuidas valida õigeid grillimisvahendeid ja tutvustavad erinevaid kastmeid ning maitseaineid, mis teevad sinu toidud eriliseks.

Grillikoolitus on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Meie grillimiseksperdid juhendavad teid vajadusel ja jagavad oma kogemusi, et aidata teil saavutada parima tulemuse.

Grillikoolitus on suurepärane võimalus lõõgastuda, lõbutseda ja õppida midagi uut. Pidu koos professionaalse grillimisjuhendajaga muudab teie sündmuse kindlasti väga meeldejäävaks. Võtke julgelt ühendust meiega ja korraldame teile parima grillikoolituse, mida kunagi oled kogenud!

See on suurepärane võimalus õppida meie professionaalsetelt grillimeistritelt kõige uuemaid tehnikaid ja nippe, kuidas oma grillimisoskusi täiendada ja muuta oma järgmised grillipeod tõeliselt meeldejäävaks.

 

grillikoolitus-meeskonnaüritus-suvepaevad sunnipaev

Suitsutamise koolitus

Mida suitsutada? Kuidas suitsutada? Millega suitsutada? Kuidas maitsestada? Tuttavad küsimused? Suitsutamise koolitusel saad nendele ja paljudele teistele küsimustele vastused. Räägime ka erinevatest suitsutamise viisidest ja loomulikult suitsutame kohapeal midagi maitsvat.

Räägime suitsutamise võimalustest üldiselt.
Mida teha, kaua teha, kuidas teha?
Kuidas ette valmistada ahju minevat toodet?

Tule suitsutamise koolitusel ja sa vaatad pärast suitsuahju hoopis teise pilguga.

suitsutamise-koolitus-grillikaubamaja-grilliakadeemia-4
grilliakadeemia plangul kala

Vürtsikate kanatiibade söömise võistlus

Arvad, et oled proovinud kõige hullemat saadavalolevat vürtsikastet? Siis ei ole sa veel proovinud “Carolina Reaper ja Mustikad” kastet kanatiibadega! Challenge accepted?

Carolina Reaper on teadaolevalt kõige kangem tšillipipar maailmas! Scoville skaalal on tema tulisusaste 1,5 – 2milj SHU ning ta on ligi 400 korda kangem kui need tössid jalopenod, mida Sa kohalikust supermarketist ostad.

Võistluse eesmärk on süüa võimalikult palju vürtsikaid kanatiibu määratud aja jooksul. Meie kokad on valmistanud erilise marinaadi, mis annab kanatiibadele eriti terava maitse.

Võistlusele on oodatud kõik julged ja seiklushimulised toidusõbrad, kes ei karda väljakutseid ning soovivad proovile panna oma võimekuse maitseelamuste vallas. Tõeliselt kaasahaarav seltskondlik võistlus!

Terve põrsa grillimine

Kui sa otsid enda sündmusele tõelist peonaela, siis grillpõrsas on seda kohe kindlasti! 

grilliakadeemia
grilliakadeemia-9

FoodTruck

Kutsu enda sündmusele Eesti esimene suitsuliha foodtruck! Meie köök on loodud kõigile lihasõpradele, kes hindavad autentset suitsumaitselist liha ning kiirust. Meie menüüst leiad suure valiku suitsutatud lihatooteid ja -roogasid, mis on valmistatud kohalikust kvaliteetsest lihast ning suitsutatud meie oma suitsuahjus.

Suitsulihaga wrapid, praed ja pitad on tõeline maiuspala – suurepärane valik nii kiirust armastavatele inimestele kui ka neile, kes hindavad kvaliteetset toitu. Meie menüüst leiad suitsutatud karbonaadi, välisfilee ja peekoni, mida võid nautida kas üksi või koos sõpradega.

Kutsu meid külla! Meie sõbralikud ja abivalmid kokad teevad kõik selleks, et Sinu kogemus oleks ajaliselt kiire, hingele meeldiv ja maitsemeeltele nauditav.

Joogibaar

Särtsakad baari töötajad ootavad Sind juba uksel naeratusega! Meie meeskond on tõeliselt kirglik ja hooliv ning teeb kõik endast oleneva, et Sinu baarielamus oleks unustamatu.

Meie baari töötajad on lõbusad, sõbralikud, professionaalsed ja täiesti omapärased. Nende mõnus energia on nakkav ja Sa võid kindel olla, et külaliste puusad saab tantsusammudega lahti ja häälepaelad päästetakse valla.