Kes me oleme

Grilliakadeemia on seltskond asjaarmastajaid, kelle ühine nimetus on kirg grillimise vastu. Meie meeskonnas on nii mehi, kui ka naisi, kellel ette näidata palju auhindasid ja tunnustusi erinevatelt võistlustelt.

grilliakadeemia

Mis me teeme

Hea toit on alati elamus

Grillimine on aastasadu toonud kokku perekondi, sõpruskondi ja ka kontvõõraid, jagamaks kogemusi, õpetusi ning loomulikult jagamaks head maitset. Kellele ei meeldiks hea söök – ilmselt kõigile. Meie Gilliakadeemias toomegi kokku need inimesed, et omavahel eelmainitut jagada. Teeme koos süüa ja naudime koos lõpptulemust. Õpime, jagame, arutame kuidas saaks paremini – ikka selleks, et igaüks leiaks oma. Keegi meist ei ole sündinud kokaks ja kõik ei peagi olema kokad, küll aga saame meie omalt poolt anda nippe ja tehnikaid kuidas lihtsamalt jõuda meeldiva ja maitsva lõpptulemuseni. Ei ole vahet, kas oled esimest korda grilli taga või juba vana tegja, alati leidub midagi, mis sütitab selle uudishimu sinu sees ja avab uue vaatenurga juba teadatuntud toitudele. Grillimine ei tähenda alati liha, grillil saab teha palju erinevaid tooteid nagu näiteks magusaid küpsetisi, jooke, salateid ja palju muud. Grillide taha on oodatud ka veganid! Me ei arva, et grillimine on ainult suvine tegevus, grillida võib ükskõik mis aastaajal, ükskõik mis ilmaga. Selleks peab olema lihtsalt põhiteadmised ja pealehakkamist ning seda meil on kuhjaga jagada. Meie slogan on “tee õues olemine nauditavaks” meid edasiviiv jõud ja tahame seda sama jõudu ning kuhjaga rõõmi ka teile pakkuda.

Sõpradele meeldib

Tähistasime sõbranna juubelit teemapeoga. Ideaalne koht selleks. Mõnusalt avar ja suur.
Kristel Mägi
Tegime mõnusa grilliõhtu sõpradega. Suurepärane koolitaja, ülimaitsvad toidud ja mõnus atmosfäär.
Mari-Liis
Mõtlesin, et Sauel ei ole kohta kus juubelit pidada ja siis leidsin Grilliakadeemia. Ideaalne koht.
Risto
Otsustasime sõpradega korraldada stiilipidu. Grilliakadeemia ruum oli just see, mida me otsisime. Kindel soov oli, et Tallinna linnas ei taha pidada, ruum peab olema mõnusalt avar ja mahutaks umbes 50 inimest. Ja voilaa, kõik tingimused olidki täidetud. Mõtleme juba uue peo peale 🙂
Kristin